شرکت ها

اشتراک گذاشته شده با :

تاریخچه شرکت اپل pdf


www.hamshahrionline.ir
زندگینامه: استیو جابز (۱۹۵۵- ۲۰۱۱) - همشهری
18 ژانويه 2011 ... استیو 12 ساله در همان کلوپ تجربه کار با اولین کامپیوتر را کسب کرد. ... یک بار در بین سخنرانی ویلیام هیولت؛ بنیانگذار شرکت HP در بین جمع از او خواست ... در 1976 جابز و وزنیاک شرکت اپل را با نام Apple Computer Company ...
www.hamshahrionline.ir
آشنایی با شرکت اپل - همشهری
26 ا کتبر 2009 ... همشهری آنلاین: شرکت اپل در سال ۱۹۷۶ توسط استیو جابز و استیو وزنیاک در سلیکون ولی ایالت کالیفرنیا با نام Apple Computers Inc. تأسیس شد.
ae.sharif.edu
ﻣﺎﻳﻜﺮوﺳﺎﻓﺖ
ﻋﻼوه ﺑﺮ اﻳﻦ، ﺑﻴﻞ ﮔﻴﺘﺲ ﺳﻤﺖ ﺧﻮد را ﺑـﻪ ﻣـﺪﻳﺮ ﻋـﺎﻣﻠﻲ ﻣﺎﻳﻜﺮوﺳـﺎﻓﺖ ﻛـﺎﻫﺶ داد ﺗـﺎ زﻣـﺎن ... در ﺷﺮﻛﺖ ﻣﺎﻳﻜﺮوﺳﺎﻓﺖ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻣﻲ ﻛﺮد، ﻳﻚ ﺳﺎزﻣﺎﻧﺪﻫﻲ دوﺑﺎره و ...... ﺑﺮاي ﺳﺎزﻧﺪﮔﺎن ﻛﺎﻣﭙﻴﻮﺗﺮ ﻣﺘﻔﺎوت ﺑﻮد ﻣﺎﻳﻜﺮوﺳﺎﻓﺖ ﺗﺨﻔﻴﻒ.
fa.wikipedia.org
تاریخچه اپل - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
این شرکت ابتدا با نام شرکت کامپیوتری اپل (.Apple Computer Inc) در شهر کوپرتینو در ایالت کالیفورنیا، واقع در دره سیلیکون کشور آمریکا تاسیس شد.
fa.wikipedia.org
اپل - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
... و پنجره‌ها بود توانست انقلابی بزرگ در زمینه کامپیوترهای شخصی به وجود آورد. .... می‌کرد و پس از اعلامیهٔ دفتر کنترل دارایی‌های خارجی که زیرمجموعه وزارت خزانه‌داری ...
www.movafaghiat.com
زندگی نامه استیو جابز، بنیانگذار شرکت اپل - مجله موفقیت
استیون پاول جابز کارآفرین، مخترع، بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت ... ۱۰ ماه پس از تحویل استیو به پدر و مادر جدیدش، صاحب یک فرزند دیگر به نام مونا شدند.