شرکت ها

اشتراک گذاشته شده با :

شرکت بی نظیر مهرنوش فارس

www.bbc.com
BBC فارسی - فرهنگ و هنر - 'معتادین در افغانستان' در آپارات
24 ا کتبر 2012 ... ... 'معتادین در افغانستان' را ساخت که موفق به شرکت در چندین جشنواره های معتبر .... مهرنوش. عالی بود. بعد از مدتها دیدن یک فیلم خالصانه، بدون شیله پیله و ... آزادی بیانی که کارگردان برای تک تک نظرات قائل شده بود، بی نظیر بود.

www.bbc.com
BBC فارسی - فرهنگ و هنر - 'خاک آشنا' در آپارات
29 فوریه 2012 ... این هفته در ادامه فصل مروری بر سینمای بهمن فرمان آرا در بی بی سی ... این شرکت در این زمان نقشی مهم را در گسترش موج نو سینمای ایران ایفا می کند ..... این فیلم از نظر فرم و محتوا در تاریک سینمای ما بی نظیر است. .... مهرنوش حریرچیان ...
www.bbc.com
BBC فارسی - فرهنگ و هنر - 'یک بوس کوچولو' در آپارات
22 فوریه 2012 ... این هفته در ادامه فصل مروری بر سینمای بهمن فرمان آرا در بی بی سی ... بعد با تاسیس یک شرکت به پخش فیلم روی می آورد و فیلم های مهمی را .... بی نظیر بود. ... مهرنوش. مثل همیشه پر از دیالوگهای پر معنا و پر از معضلات روز که بعد از این ...
www.navayefars.com
تحلیلی نوای فارس
نوای فارس: با حکمی از سوی هومان اسعدی دبیر دهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، علی ... استقبال کم نظیر کرمانی‌ها از اجراهای شوروم و لیان ... نوای فارس-موسسه راوی آلبوم موسیقی بی کلام در ژانر معاصرملی اثر سارانجفی را در 11 ... استفاده از منابع موجود در نوای فارس فقط با ذکر نام منبع مجاز است | طراجی , پیاده سازی و پشتیبانی : شرکت  ...
saipasport.com
حضور تیم سایپا در لیگ برتر فوتسال بانوان - شرکت فرهنگی ...
لیگ برتر جام خلیج فارس ... شرکت فرهنگی ورزشی در راستای حمایت از حضور بانوان در عرصه های ورزش کشور و همچنین ... عیسائیان، مرضیه فتحی، مهرنوش رحمانی و پگاه محمد حسن بازیکنان تیم فوتسال ... از موفقیت های بی نظیر تیم های پایه تقدیر شد.
www.ana.ir
آنا | از رقابت ریاضیدانان کوچک تا برگزاری مسابقات دومینو
2 ژانويه 2016 ... ریحانه جلالیان دانش آموز دبیرستان دوره اول سما (۶) توانست با شرکت در مسابقات دو می‌دانی ناحیه ۶ دو مقام انفرادی را بدست ... آغاز سومین دوره المپیاد ورزشی مدارس سما مشهد با شرکت 250 دانش‌آموز ... 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید. ... موزه آمادای دانشگاه آزاد اسلامی بی‌نظیر است/ نسل جوان از این موزه دیدن کنند.
click.ir
معرفی ۱۶ هواپیمای فوق پیشرفته ارتش آمریکا - کلیک
10 ژانويه 2017 ... ... نیروی هوایی ایالت متحده اشاره می کنیم که در جهان بی نظیر هستند. ... لنسر B-1B در کمتر از ۱ درصد عملیات جنگی نبرد عراق شرکت داده شده و با ... خلیج فارس را برای فرستادن پیام صلح به سربازان عراقی پخش کرد. .... مهرنوش چمنی.
www.mineral360.com
شیراز رام آب | وبسایت رسمی شرکت آب معدنی مینرال
شرکت مینرال تولید کننده آب معدنی و دوغ های بدون گاز در جنوب کشور.
click.ir
پروژه بزرگ اتصال دریای خزر به خلیج فارس یک گام تا اجرا - کلیک
2 دسامبر 2016 ... اما طرح اتصال دریای خزر به خلیج فارس ناراحتی و ممانعت غرب را در پی ... سال ٢٠١٢ شرکت مسکن خاتم الانبیاء وابسته به سپاه پاسداران انقلاب ایران هزینۀ این پروژه را حدود ٧ میلیارد دلار برای ده سال کار برآورد نمود». .... تونل امامزاده هاشم؟