شرکت ها

اشتراک گذاشته شده با :

شرکت قهستان زعفران

ghaen-r.blogfa.com
شهرستان قاينات
شهرستان قاينات سرزمين طلاي سرخ زعفران در شمال استان خراسان جنوبی قرار ... قاین در دوره اسلامی بزرگترین شهر قهستان بوده، به دلیل اینکه در مسیر راه های مهم ..... این شرکت برای اولین باراقدام به تولید کنسانتره آب زرشک در ایران و جهان نموده است .

skhorasaniec.ir
Untitled - وب سایت شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان جنوبی
این استان در تولید محصوالت خاص کشاورزی نظیر زرشک، زعفران و. عناب مهمترین جایگاه را در کشور ..... شرکت اکسیژن اطمینان قهستان. شرکت ایران کاوش. نوع تولید:  ...
ghohestancity.ir
شهرداری قهستان - سوغات شهر
26 آوريل 2016 ... کشت زعفران در گذشته هاى دور، دربسیارى از مناطق فلات مرکزى ایران معمول بوده است . ... درحال حاضر منطقه عمده کشت زعفران به خراسان جنوبى که زمانى به قهستان شهرت داشته و امروزه ..... طراحی و پیاده سازی توسط شرکت مهرنگار ایرانیان.
fa.wikipedia.org
قائن - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
ایالت قهستان، هم‌زمان با ورود اعراب به ایران، پناهگاه زرتشتیانی بود که به آن پناه آورده بودند. ... هجری از مرکزیت قائن نسبت به‌آبادی‌های دیگر قهستان، و همچنین از فراوانی زعفران و میوه آن گزارش داده‌است. .... شرکت مخابرات استان تهران، جمعه ٢٨ شهریور ١٣٩٣.
www.tarvandsaffron.ir
Tarvand Saffron ::: تروند زعفران قائن
شرکت زعفران تروند قائن : اولین مجتمع بین المللی و واحد اصولی سورت، فرآوری، بسته بندی و صادرات زعفران در ایران، برگزارکننده اولین جشنواره ملی زعفران در قاین.
fa.wikipedia.org
استان خراسان جنوبی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
طی پژوهشی که شرکت پژوهشگران خبره پارس به سفارش شورای فرهنگ عمومی در سال ۸۹ انجام داد و براساس یک بررسی میدانی و یک جامعه آماری از میان ساکنان ۲۸۸ شهر و حدود  ...