شرکت ها

اشتراک گذاشته شده با :

نمونه معرفی نامه از شرکت ایرانی برای سفارت به انگلیسی

www.swedenabroad.com
روادید برای سوئد - Sweden Abroad
شما می بایست اصل تمامی مدارک تکمیلی را در هنگام مراجعه به سفارت به همراه. خود بیاورید. ... سوئدی باشند و یا به انگلیسی و یا سوئدی ترجمه شوند. لطفا. توجه کنید! ... برای نمونه: گزارش سالیانه، گزارش ثبت شرکت. )روزنامه رسمی(. همه مدارک ... اصل معرفی نامه شرکت ایرانی که تایید کننده سفر مورد درخواست می باشد باید. تحویل داده شود. ا.

helsinki.mfa.ir
Tourist Visa - سفارت جمهوری اسلامی ایران- هلسینکی - وزارت امور خارجه
تعویض شناسنامه نمونه قدیم ... معرفی سفیر یا نمایندگی ... تذکر خیلی مهم : فیش پرداختی برای بیمه نامه مسافرتی باید پیوست مدارک باشد ... مسافرتی(TRAVEL INSURENS) با اعتبار حداقل 3 ماهه ، به نام متقاضی و هر یک از همراهان و به زبان انگلیسی. - پرداخت بهاى رواديد به حساب جاری سفارت جمهوری اسلامی ایران و ارائه اصل رسيد آن.
www.presstv.com
PressTV-چرا حجاج ایرانی امسال به حج نمی روند؟
2 ژوئن 2016 ... این مصاحبه به زبان انگلیسی انجام شده و متن زیر برگردان آن به فارسی می باشد: ... مایه تاسف عمیق است و عربستان مانع شرکت ایرانیان در مراسم حج امسال شده است. .... وزارت خارجه ایران یک نامه رسمی به سفارت سوئیس ارسال کرد و در آن پیشنهاد ... کیفی این محصول و نیز معرفی زعفران ایرانی، در تربت‌حیدریه راه‌اندازی شد.
www.avalinketab.at
معتبرترین و به روزترین سایت اطلاعات ایرانیان مقیم اتریش | Study ...
اطلاعات این سایت توسط مراجعات حضوری به صاحبان ایرانی خدمات و مشاغل در اتریش به ... و در بعضی از دانشگاه های خصوصی می توان به زبان انگلیسی تحصيل کرد. ... از كلیه‌ دانشگاه‌ها، دانشكده‌های‌ هنرهای‌ عالی‌ و در صورت‌ گذراندن‌ پایان‌ نامه، "كارشناسی‌ ارشد ... دارد و سفارت اتریش در ایران به انزمام این برگه به شما ویزای ورود جهت شرکت در آزمون ...
london.mfa.ir
سفارت جمهوری اسلامی ایران – لندن
سفارت جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی ایران در لندن شهادت و مجروح شدن تعدادی از ... اتحادیه اروپا تحريم علیه شركت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی كاركنان ... حضور جناب آقای استاد علی اکبر حلی، معمار برجسته خانه های تاریخی در سفارت ایران در لندن.
www.finland.org.ir
اطلاعات ویزا - Embassy of Finland, Tehran : Services : Visa ...
آیا متقاضی رواديد براي ارایه مدارک بايستي با وقت قبلي به سفارت مراجعه كند؟ · هزينه درخواست .... دعوت نامه رسمی از شرکت يا سازمان میزبان در فنلاند ... چنانچه شاغل هستيد بايد معرفي نامه شغلي و آخرين فيش حقوقي به همراه ترجمه انگليسي تهيه شود.
irn.mofa.go.kr
راهنمای دريافت رواديد - سفارت جمهوری کره در جمهوری اسلامی ايران
در صورتیکه شرکت کره ای برای بار اول از ایرانی دعوت می نماید، لازم است گواهی ثبت ... دعوتنامه ( کپی پشت و روی کارت شناسایی ملی کره ای دعوت کننده، معرفی نامه از ...
sedi2.esteri.it
اطلاعیه
دعوتنامه که می بایست طبق نمونه موجود در ضمیمه، توسط یک شرکت ایتالیایی و بر روی سربرگ شرکت تکمیل گشته و به همراه گواهی عضویت در اتاق بازرگانی یا گواهی  ...
panevis.ir
نحوه نوشتن رسمی ای‌میل انگلیسی - پانویس
24 ژوئن 2013 ... در نوشته قبلی «پانویس»، به نحوه نوشتن رسمی ای‌میل فارسی اشاره کردم. در این نوشته، می‌خواهم در مورد نحوه نوشتن رسمی ای‌میل انگلیسی بنویسم.