شرکت ها

اشتراک گذاشته شده با :

وظایف مدیر فروش در شرکت دارویی


iranmct.com
یک روز از زندگی یک فروشنده تخصصی محصولات پزشکی Med Rep
فروشنده تخصصی محصولات پزشکی توسط یک شرکت دارویی استخدام‌شده است تا تجویز تولیدات آن ... ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ دکترسیدرضا آقاسیدحسینی اخبار مدیریت و تجارت ... و دقیقاً بدانید که کدام قسمت از حوزه شما، بیشترین پتانسیل فروش را دارد.
fdo.kaums.ac.ir
معرفی و شرح وظایف | مدیریت نظارت بر امور دارو و مواد مخدر | معاونت غذا و ...
سیاستگذاری ارائه خدمات دارویی در سطح شهرستان کاشان; نظارت بر شرکت های توزیع دارو در سطح شهرستان; پیگیری کمبودهای دارویی جهت برطرف کردننیازهای بیماران و ...
www.modiriatefarda.ir
قصد راه اندازی شرکت پخش دارید؟!! - مدیریت فردا
26 نوامبر 2013 ... چندسالی است که به ارائه مشاوره در حوزه بازاریابی و فروش به ویژه در حوزه پخش مویرگی مشغول هستم. در این مدت افراد زیادی درخواست مشاوره برای راه ...
dehvand.ir
استخدام سرپرست فروش
آگهی استخدام سان استار شرکت پخش کاج طلائی (سان استار) جهت تکمیل کادر فروش و اداری خود در استان آذربایجان شرقی طبق قانون کار و آئین نامه‌های استخدامی کشور .
www.bpsico.ir
وظايف مدير بازرگاني|سيستم هاي بازاريابي|اصول بازرگاني|قوانين و ...
شرح وظايف مدير بازرگاني- وظايف مديريت بازرگاني ... رشته هاي فني مرتبط با زمينه فعاليت سازمان و صنعتي که شرکت در آن حضور دارد مانند مهندسي مکانيک، ... توانايي ايجاد ارتباط با نهادها و دستگاه هاي دولتي و موسسات خصوصي در جهت پيشبرد امور.
www.linkedin.com
شرح وظایف مدیر فروش برای کسب و کارهای کوچک و متوسط | Reza ...
9 ژانويه 2016 ... در این مطلب، شرح وظایف مدیر فروش را برای کسب و کارهایی نوشته ام که اکثریت مخاطبین این ... او باید در قدم اول به سوابق فروش شرکت رجوع کند.