شرکت ها

اشتراک گذاشته شده با :

بنیانگذاران شرکت بزرگ خارجی

www.netstart.ir
بنیانگذار خوش‌تیپ تلگرام | نت‌استارت
7 مارس 2016 ... صفحه اصلی معرفی کارآفرینان،مدیران سایت های موفق خارجی بنیانگذار خوش‌تیپ تلگرام ... نکته حائز اهمیت در زندگی پاول تاثیر زیاد برادر بزرگ او نیکلای‌دورف در موفقیت و به ... معرفی لری الیسون، از بنیان‌گذاران شرکت اوراکل.

agrofoodnews.com
خواندنی از نابغه صنعت غذای کشور یونس ژائله سعدآباد بنیانگذار گروه ...
4 ژانويه 2017 ... یونس ژائله سعد آباد بنیانگذار شرکت شیرین عسل در این مراسم با اشاره به ... ۲۰۲۰ قرار گرفتن در بین ۱۰ شرکت بزرگ صنایع غذایی جهان است و برای این ... اگر با بزرگتر از خود یا شرکت خارجی مشارکت کنید برای شما بهتر است .
fa.wikipedia.org
ریلاینس - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
... از نظر میزان درآمد سالیانه، پس از شرکت نفت هند، دومین شرکت بزرگ هند، بشمار می‌آید. ... بنیانگذار شرکت ریلاینس، فردی به نام «دیروبهائی آمبانی» فرزند یک تاجر، که .... شرکت به منظور کاهش واردات خارجی برای هند و برای شرکت ریلاینس بوده است.
fa.wikipedia.org
فولکس‌واگن - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
فولکس‌واگن (به آلمانی: Volkswagen ) شرکت خودروسازی آلمانی است، که مهم‌ترین برند ... این گروه هم‌اکنون بزرگترین خودروساز اروپا بوده و بعد از جنرال موتورز دومین شرکت بزرگ خودروسازی جهان محسوب می‌شود. ... این کارخانه فروش خود در کشورهای خارجی را، از دهه ۱۹۵۰ آغاز کرد که از این کشورها ..... بنیان‌گذار: آگوست هورش · وب‌گاه شرکت آئودی ...
www.yjc.ir
سنگ تمام برای شرکت کپی‌کار خارجی! - باشگاه خبرنگاران جوان
14 دسامبر 2015 ... پیش از این نیز شرکت روماک مهر ماه ۱۳۹۳ در چهارمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف شرکت کرد و از فرصت طلایی آشنایی با نخبگان علمی و جذب ...
www.nmir.com
برترین شرکت های خودرو سازی جهان - نیرو محرکه
مرسدس بنز، که در فارسي بيشتر به بنز معروف است؛ نام خودروهاي ساخت شرکت دايملر(Daimler AG) کشور آلمان است. اين شرکت ادامه ي يکي از قديمي‌ترين سازنده هاي خودرو در جهان است. گوتليب .... مدل‌هایی آئودی از جمله TT ، A۴ ، ۱۰۰ ، ۹۰ در ایران وجود دارد.
entrepreneurship.aiau.ir
کارآفرینان خارجی - مرکز کارآفرینی
کارآفرینان خارجی ... زندگینامه استیفن گرین؛ بنیانگذار شرکت کامپیوتری دل. هنگامی‌که ... کارلوس اسلیم هلو، دومین مرد ثروتمند جهان است. ... امروزه از جرج استمن موسس کمپانی بزرگ کداک استمن کداک به عنوان پدر صنعت عکاسی مدرن و نوین یاد می‌شود.
www.tekshow.com
بیوگرافی مختصر شرکت های بزرگ دنیا::تازه های تکنولوژی
1 سپتامبر 2012 ... نحوه ی نام گذاری جالب و تاریخچه ی مختصری از شرکت های بزرگ دنیا ... شد، این نام از محبوبیت خوبی برخوردار نبود زیرا تلفظ آن برای خارجی زبان ها ...
www.beytoote.com
بیوگرافی لری پیج یکی از بنیان گذاران شرکت گوگل ( عکس)
بیوگرافی لری پیج بنیان گذار شرکت گوگل,زندگی نامه لری پیج لری پیج چگونگی ... “لورنس ادوارد پیج” در لنسینگ، میشیگان در حالی که غرق در ریاضیات، علم و کامپیوتر بود بزرگ شد. ... سرگئی برین و لری پیج که به مردان گوگل مشهورند، سهامداران اصلی این شرکت محسوب می‌شوند. ..... چرا تیم ترامپ فاجعه ای در سیاست خارجی است؟