شرکت ها

اشتراک گذاشته شده با :

سایت شرکت گل پک دارو ایران


www.5040.ir
بسته چاقی
فروشگاه اینترنتی 5040 , ارائه دهنده امکان خرید اینترنتی در ایران. ... یونجه را در داروخانه‌ها و فروشگاه‌های گیاهان دارویی و یا برخی از داروخانه‌ها به صورت پودر، کپسول و  ...
fa.wikipedia.org
ماری‌جوآنا - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
ماریجوآنا، گُل، گِراس، مرجان،علف و یا ماری، گُلِ خشکِ گیاه شاه‌دانه(به انگلیسی: Cannabis ) ... و در بین مصرف‌کنندگان در ایران بیشتر با نام گل، ماری یا مرجان شناخته شده است. ... استفاده از این دارو بیشتر به‌صورت تنفسِ دودِ حاصل از سوختن ( تدخینی) و گاهی ... رأی‌دهندگان در ایالت‌های کلورادو و واشنگتن با شرکت در دو همه‌پرسی در ماه نوامبر به ...
bioamin.blogfa.com
دارو ها و گیاهان دارویی - یادداشت های یک دبیر زیست شناسی
گل اين گياه را به صورت درماني براي ناراحتي هاي تنفسي مثل آسم، برونشيت و سرفه به كار مي برند. ... اما کراکی که در ایران رایج است از مشتقات هروئین است و در صورتی که بصورت علمی ..... آنها می گویند دفعة اول با سه تا پك، ۲۴ ساعت نشئه می شدیم. ..... كه شخص معتاد با آگاهي از مراحل مختلف سم زدايي، دارو درماني، شركت در جلسات و اين ...
www.akairan.com
رژیم های لاغری ، رژیم های چاقی - آکاایران
دفاع اف‌بی‌آی از نحوه انتشار اطلاعات حساس · ظریف: ایران دفاع از خود را به اجازه دیگران موکول نمی کند/پرهیز .... به دنبال یک گیاه دارویی معجزه گر برای لاغری هستید؟
medplant.ir
معرفی داروهای گیاهی رسمی ایران (7): آوی پكت|شبکه خبری آموزشی ...
20 آوريل 2015 ... آوی پكت AVIPECT تولید شرکت دينه ايران اشكال دارويي : قطره 30 ميلي ليتري موارد مصرف : قطره آوي پكت به عنوان ضد سرفه و خلط آور به كار مي رود.
www.5040.ir
استـــخدام
با عضویت در خبرنامه سایت می توانید از جدیدترین محصولات اضافه شده به فروشگاه و فروش ... کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت تدبیر ایده پردازان 5040 می باشد.
www.goldaru-co.com
شرکت داروسازی گل دارو
دارو,گیاهان دارویی,دارویی,داروسازی,گل,گل دارو,طب,طب سنتی,گیاه,گیاه درمانی.
darooyab.ir
لیست محصولات شرکت داروسازی گل دارو | DarooYab.IR |وب سایت ...
وب سایت اطلاعات دارویی دارویاب. ... نام شرکت: داروسازی گل دارو, زمینه فعالیت: تولید دارو. کشور (خط تولید):, - - -, تلفن تماس: ... کپسول کربوگل. Carbogol capsul.
fdmanagement.sbmu.ac.ir
ليست كارخانجات - دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
ﻣﻮﺳﺴﻪ آﻗﺎي ﻋﻠﯽ ﻣﯿﺮزاﺧﺎﻧﯽ. ﭘﺎﻧﯽ. ﻫﻤﺒﺮﮔﺮوﮐﺒﺎب ﻟﻘﻤﻪ. ﭘﺎﮐﺪﺷﺖ. 103. ﺷﺮﮐﺖ ﺻﻨﺎﯾﻊ. ﻏﺬاﯾﯽ ﻧﻮﯾﻦ روﻧﺎك. ﺳﺎﻧﯽ .... ﭘﻮراﻧﺎ ﺗﺠﺎرت. ﺷﯿﺮﯾﻨﯽ آردي ﺗﺨﻤﯿﺮي. ﭘﺎﮐﺪﺷﺖ. 165. ﮔﻠﺰار ﺷﺮق اﯾﺮاﻧﯿﺎن. ﮐﯿﮏ. -. ﮐﯿﮏ ﻣﻐﺰدار.