شرکت ها

اشتراک گذاشته شده با :

شرکت داده پردازان همراه ایرانیان (سیبچه)


www.sibche.ir
App Store بایگانی - سیبچه
در طی مدتی که سیبچه به دلیل محدودیت های شرکت اپل با مشکل مواجه گردید و به ویترین سیبچه ... که جهت بازگشت برنامه های خریداری شده از بازارچه قبلی سیبچه به شما عزیزان داده بوده ایم، عمل کنیم. .... همه‌ی حقوق برای داده پردازان همراه ایرانیان محفوظ است.
www.sibche.ir
راهنمای نصب سیب‌چه - سیبچه
... به ساخت حساب کاربری در سیبچه اقدام نکرده اید ، میتوانید از طریق راهنمای تصویری زیر ، ثبت نام خود را انجام داده و پس از آن از تمامی امکانات استفاده نمائید. gif ... تعداد شرکت کنندگان: 133 نفر ... همه‌ی حقوق برای داده پردازان همراه ایرانیان محفوظ است.
www.sibche.ir
بلاگ بایگانی - سیبچه
از این طریق نرم افزار قدیمی به کلی از اکوسیستم تمامی محصولات این شرکت کنار گذاشته می شود و ... در حال حاضر اولین نسخه آزمایشی از iOS 10.3 منتشر شده و این نوید را داده تا ویژگی های تازه ای ..... همه‌ی حقوق برای داده پردازان همراه ایرانیان محفوظ است.
www.sibche.ir
درباره سیب‌چه
سیب‌چه یکی از محصولات شرکت داده پردازان همراه ایرانیان می‌باشد و تمام حقوق مادی و معنوی آن متعلق به این شرکت است. تماس با ما: ۰۲۱-۴۲۷۷۹۹۰۰. (تماس در ساعات اداری).
www.dpi.ir
شرکت داده پردازی ایران | دیتاسنتر،چاپ و پاکت گذاری،توسعه ریز ...
شرکت داده پردازی ایران ارائه دهنده نرم افزار های بنیادی IBM ، مرکز داده های اینترنتی ، فروش و نصب سخت افزار IBM ، مرکز چاپ و پاکت گذاری ، مرکز آموزش عالی ...