شرکت ها

اشتراک گذاشته شده با :

شرکت دلفارد پارسیان سرویس ایرانیان

incubator.wikimedia.org
Wp/bgn/استان کرمان - Wikimedia Incubator
16 جولای 2016 ... نام کرمان از نام یکی از ده شاخه اصلی پارسیان که به جنوب ایران آمدند گرفته شده‌است. ... ۳, دلفارد, جیرفت ... از 30.000 قلم تنوع کالائی از برترین و معتبرترین شرکت ها و کارخانجات داخلی و خارجی در گروه های مبلمان و سرویس خواب، فرش، ...

www.parsnaz.ir
سفر به جیرفت شهر رویاهای ایران زمین - پارس ناز
سفر به جیرفت شهر رویاهای ایران زمین ،دیدنی های جیرفت،درباره جیرفت ... برای معرفی بخشی از تاریخ این سرزمین و گوهر تابناک تاریخ تمدن پارسیان است. ... فضایی برای عاشقان آسمان رویایی کویر در شب است و البته به امکاناتی مانند برق و سرویس بهداشتی مجهز است. .... اگر به جیرفت رفتید، آبشار زیبای دلفارد را فراموش نکنید.
www.isna.ir
توصیه‌های هواشناسی کشاورزی برای هفته اول زمستان - ایسنا
22 دسامبر 2016 ... سرویس اجتماعی ..... در مناطق ساردوئیه، جبالبارز و دلفارد کرمان بعد از ریزش برگ‌ها، با مشورت کارشناسان .... ساعی و محمودی در کنفرانس مقام زن در نیویورک شرکت نمی‌کنند ... آنچه در سفر ۳۲۰ راهنمای تور به ایران گذشت ... بیمه پارسیان.
www.estekhtam.com
استخدام مسئول فنی (دکتر داروساز) در شرکت پارسیان مکمل مهر پویا ...
22 نوامبر 2016 ... شرکت پارسیان مکمل مهر پویا در نظر دارد در راستای تکمیل کادر پرسنلی خود با شرایط زیر در تهران استخدام نماید. عنوان شغلی توضیحات مسئول فنی ...
www.foodna.ir
لینکستان شرکت های صنایع غذایی | شبکه خبری صنایع غذایی ایران
لینکستان شرکت های صنایع غذایی. ... شاردین. آرد و صنعت و احسان. آرتا استیل. آریا رول کوشان. آریاناهایدروپونیک · آریا پروژه مدیا ... شکلات ما (شرکت تولیدی ساوه).