شرکت ها

اشتراک گذاشته شده با :

شرکت فلزکاران مشرق زمین

fa.wikipedia.org
تاریخ ارمنستان - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
فلات ارمنستان از لحاظ علمی عبارت است از برجستگیهایی در سطح زمین که پیدایش ... در طول تاریخ در برابر حملاتی که از سمت مشرق یا مغرب به او شده است توجیه می‌نماید. ... اورارتوییان در روزگار خود به سبب مهارت در فن فلزکاری مورد تحسین همسایگان ... مادها شرکت می‌کرده مطلبی است که مدارک تاریخی موجود آن را کاملاً به اثبات می‌رسانند.

tarikhema.org
تاریخ ما « هنرهای آشوریان - طراحی سایت
22 جولای 2010 ... ... و شب دم از همچشمی می‌زد؛ فلزکاران برای این کاخ مجسمه‌های بزرگ شیر و گاو مسی ریختند؛ ... برگرفته از کتاب تاریخ و تمدن، جلد اول، مشرق زمین، ... ای ترین شرکتهای طراحی سایت و بهینه سازی سایت در ایران، شرکت پارسیان مهر است.
portal-ag.ir
صفحات - تاریخچه آذربایجان غربی - پورتال دولتی آذربایجان غربی
پیوند به وب سایت شرکت های آذربایجان غربی .... م به قومي اطلاق مي شد كه در مشرق و شمال غربي لولوبيان و احتمالاً در آذربايجان و كردستان زندگي ... مردم اوراتو برخلاف آشوريان قومي سازنده بودند و در احداث قنات و حفر نهرها و كشاورزي و تبديل زمين هاي باير به داير سخت كوشيدند . به علاوه آنان از فلزكاران ماهر دنياي قديم نيز به شمار مي رفتند.
www.hamneshinbahar.net
میراث باستانی ایران در جای جای جهان The Heritage ... - hamneshinebahar
شرکت چندملیتّی آمریکایی «سادِبیز» Sotheby's (که یکی از بزرگترین حراجی‌های آثار هنری را در جهان اداره می‌کند) .... در موزه مزبور دیگ پخت و پز، از منطقه سه گابی در استان همدان. ... یک بشقاب دیگر هم که نقره‌ای و از دوران ساسانی است در این موزه وجود دارد.
www.iranalbania.ir
بنياد فرهنگي سعدي شيرازي - تيرانا - ايران
در شن‌زارها و شوره‌زارها و باتلاق‌هاي جنوبي بوته‌هاي متعدد از انواع انبه، سه پستان، ..... پنبه: كشت پنبه در ايران از سده‌هاي پيش از ميلاد مسيح متداول بوده، و نوع بومي آن تا .... انقلاب شوروي صنعت شيلات ايران را دچار فترت كرد؛ تا اينكه در 1306 ش شركت ...
fa.wikipedia.org
صنایع افغانستان - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
افغانستان فعلاً دارای ۲۰۰ شرکت تولیدکننده قالین می‌باشد که سالانه ۵۰۰ هزار متر قالین به ارزش ۲-۱۸۰-۲۰۰میلون .... ۲۲۰سال قبل از میلاد جاده ابریشم تأسیس شده‌است. ... نساجی ماشینی: برای اولین بار در سال ۱۳۳۲ در گلبهار ولایت کاپیسا تأسیس گردید.
www.dimehspiral.com
شرکت مهندسی فلز کاران دیمه
شرکت مهندسی فلزکاران دیمه - کلیه حقوق محفوظ است . استفاده از مطالب و تصاویر با ذکر نام شرکت مهندسی فلزکاران دیمه مجاز است . www.dimehspiral.com.