شرکت ها

اشتراک گذاشته شده با :

شرکت گروه ارتباطی پارسوآ


www.pgu.ac.ir
دانشگاه خلیج فارس - درباره خلیج فارس
ارتباط با مسئولین .... از گروه نخست ، قشم و کیش را می توان نام برد که در واقع دنباله زاگرس بوده و بر اثر بالا ... از سده چهارم تا دوازدهم میلادی، همه جا نام پارس، فارس، پارسوا و ایران به صورت گسترده دیده می شود و این نشانگر وجود روابط تجاری است. ... چندی نگذشت که در سال 1075هـ شرکت فرانسوی هند خاوری تاسیس و رقیب دیگری افزوده شد.
hum.lu.ac.ir
دکتر سهم الدین خزایی - دانشگاه لرستان - صفحه خانگی عضو هیأت علمی
«سلسلة هخامنشی»، مجله پارسوا، سال چهاردهم، شماره سوم، پاییز ۱۳۹۴، صص ۸-۱۹ ... راهنمایی پایان نامه با عنوان: راههای ارتباطی و نقش آن در توسعه تجارت عصر صفویه، دانشجو: مریم ویسکرمی، ... شرکت در همایش ها، ارائه مقاله به صورت سخنرانی، پوستر و.
fa.wikipedia.org
استان فارس - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
بر اساس تقسیمات کشوری اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۰ خورشیدی، استان فارس به ۲۹ ..... در این جشن‌ها، سران حکومتی و پادشاهان ۶۹ کشور جهان شرکت کردند و تمدن و تاریخ کهن ایران ... که شامل کوه‌های داراب و ارتفاعات بالنگستان یا هنگستان و کوه‌های لارستان است. ..... علاوه بر ایل قشقایی، ایل باصری ٬بهارلو ٬محسنی و همچنین طوایف کوچکتری به ...
iranfair.com
صنعت چهارم - مجتمع پارس - نوروزی - 2 - شرکت سهامی نمایشگاههای بین ...
13, 11, شرکت نوین طیف پرتو گستر, ####, تهران - تهران - جلال آل احمد ...... 255, 253, شرکت مهندسی محققان یاسین, ####, تهران - تهران - خیابان آزادی- ...
iranlabexpo.ir
لیست شرکت ها - نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران
... فروش تجهیزات آزمایشگاهی با استفاده از لیزینگ برای شرکت های خصوصی و کمک بلاعوض ... شرکت تعاونی صنایع ازمایشگاهی و پزشکی بخشی سرابی و شریک.